fbpx
721 609 536 | 17 859 44 33 gabinet@royalbeauty.pl

Czym jest HIFU

High Intensity Focused Ultrasound (HIFU) jest procedurą medyczną, która ma zastosowanie wysokiej zogniskowanej fali ultradzwiękowej. Lokalna energia cieplna niszczy chore lub uszkodzone tkanki poprzez ablację.

W tkankach na tym mikroobszarze powstają dwa zjawiska fizyczne:

  • efekt termiczny – na skutek absorpcji przez komórki fal ultradźwiękowych kumulowane jest ciepło powodujące koagulację tkanek
  • efekt mechaniczny – wytwarzanie pęcherzyków gazu wewnątrz komórek i narastanie ciśnienia w ich wnętrzu prowadzi do niszczenia struktur tkankowych

Pierwsze urządzenie HIFU bez wymiennych kardridży.

V-MAX został stworzony przez grupę inżynierów i lekarzy , których głównym celem było zastosowanie innowacyjnych rozwiązań. Bardzo dobre chłodzenie głowicy, jej kształt sprawiają że zabieg nie jest bolesny a jego skutki bardzo zadowalające.

Wystarczy jeden zabieg żeby uzyskać trwałe efekty.

Jest jedynym urządzeniem HIFU którego głowica stosowana do ciała ma maksymalną głębokość 20 mm. Dzięki temu skutecznie możemy  pozbyć się  tkanki tłuszczowej w każdym obszarze ciała.

TWARZ

V-MAX poprawia elastyczność skóry, wygładza zmarszczki oraz poprawia ogólny wygląd skóry. Energia cieplna HIFU o t 65 C jest dostarczana do poziomu SMAS skóry właściwej stymulując wytwarzanie nowego kolagenu. V-MAX HIFU  jest bardzo skuteczny w zabiegach liftingu twarzy przy zastosowaniu głowicy dostarczającej energię cieplną na głębokość 3,5 mm ~ 4,5 mm.

CIAŁO

V-MAX posiada drugą głowicę, która pozwala na modelowanie sylwetki, ponieważ energia emitowana z niej dociera do tkanki tłuszczowej na głębokość od 10 mm ~ 20 mm.

 

Zalety HIFU V-MAX

Mniejsze odczucie bólu dzięki większej koncentracji energii w bardzo krótkich odstępach czasowych wykonując ruchy okrężne głowicą w obszarze docelowym.

Możliwość regulacji przez użytkownika intensywności oraz przedziału czasowego „strzału” co pozwala na zmniejszenie czasu wykonywania zabiegu V-Max nie wymaga wymiany kardridży co powoduje zmniejszenie kosztu wykonania zabiegu a co za tym idzie wzrost konkurencyjności na rynku.

 

V-MAX pomaga poprawić elastyczność skóry, zlikwidować zmarszczki i poprawić owal twarzyc.  HIFU energia cieplna o temperaturze 65 ℃ jest dostarczana do warstwy SMAS (około 3.5mm ~ 4.5mm)  kurczy mięśnie i pobudza odbudowę kolagenu.Ponadto, V-MAX pozwala na leczenie otyłości poprzez stopienie warstwy tłuszczu, która znajduje się między 10mm ~ 20mm głębokości w skórze ciała.

Czym V-MAX różni się od innych HIFU?

Jest pierwszym urządzeniem bez wymiennych głowic po określonej ilości strzałów.
Jest wyposażone w sondę (3,5 mm / 4.5mm), która jest najczęściej stosowana w urządzeniach HIFU . Głowica do ciała (10mm/20mm) jest Sterowanie poziomu głębokości odbywa się przez ustawienia na elektronicznym wyświetlaczu a  nie zmienia drogich kardridży który są powszechnie stosowane na rynku w zwykłych urządzeniach HIFU.W  V-MAX  głowice mogą być wykorzystywane przez dłuższy czas bez konieczności wymiany . Innowacyjna budowa głowic pozwala na dotarcie do każdego obszaru twarzy czy ciała i zapewnia przeprowadzanie zabiegu nie pomijając ani kawałka.

Czy istnieje jakikolwiek ból podczas leczenia V-MAX?

Ponieważ energia ultradźwięków jest dostarczany w głąb docelowych partii, pacjent może odczuwać ból – poziomy bólu są różne. Jednak unikalny kształt  sondy  i jej chłodzenie w V-Max powodują że zabieg można wykonać bez znieczulenia.

Czy pacjenci po zabiegu mogą wrócić do swoich codziennych obowiązków?

Nie ma żadnego przeciwwskazania.

Ile czasu trwa zabieg V-MAX?

Jest to zależne od obszarów które są poddane zabiegowi. Twarz w tym leczenia szyi trwa ok 30 -40 minut ,brzuch lub inne obszary ciała ok 40-60 min.

Kiedy pacjent może zobaczyć efekty? Jak długo trwają?

Większość pacjentów może zobaczyć efekty od razu po zabiegu V-MAX. Jednak jest ona zależała głównie od elastyczności skóry . Efekt końcowy jest widoczny po ok min 60 dniach. Na ogół utrzymuje się przez 12-15 miesięcy.

Ile zabiegów V-MAX jest wymagane?

W przypadku pacjentów poniżej 50 -go roku życia jeden zabieg daje zadowalające efekty.Pacjentom +50 zalecany jest drugi zabieg po min 30 dniach od wykonania pierwszego.

Czy są jakieś skutki uboczne po zabiegu?
Zaczerwienienie które jest widoczne  natychmiast po zabiegu V-MAX, powinno zniknąć w przeciągu kilku godzin.

Paste your AdWords Remarketing code here