fbpx
721 609 536 | 17 859 44 33 gabinet@royalbeauty.pl

GANCMED

Polski sprzedawca profesjonalnych urządzeń wykorzystywanych w zakładach kosmetycznych, gabinetach kosmetologicznych oraz lekarskich. Zapewnia kompleksową obsługą klienta na płaszczyźnie szkoleń metodologicznych oraz wsparcia technicznego w ramach gwarancji.

więcej

GANCSERVICE

Autoryzowany serwis profesjonalnych urządzeń medycyny estetycznej i kosmetologii. Zdobył uznanie klientów zmagających się z różnorodnymi usterkami technicznymi swojej aparatury nie tylko w Polsce, ale również i w Europie.

więcej

KATATSUMURI

KATATSUMURI to jedyny zabieg posiadający tak bogatą gamę idealnie zbilansowanych wartości dotleniających, nawilżających i leczniczych dla ludzkiej skóry. Płynący z niego relaks oraz moc naprawcza powodują, iż jest on bezkonkurencyjny w swojej kategorii. Zabieg daje tak ogromną skuteczność, iż stał się prawdziwym hitem kosmetycznym w ekskluzywnych salonach na całym świecie, a jego działanie potwierdza coraz więcej osobistości.

więcej

AROMA DERM

Przedstawicielstwa i filie STYX Naturcosmetic w 40 krajach – od Bangkoku, USA aż po Moskwę przyczyniają się do rozwoju firmy i jej filozofii poszanowania świata roślin i zwierząt dla dobra ludzkości. Produkty zdobyły uznanie i prestiż wśród Klientów na całym świecie. Teraz można korzystać z nich również w Polsce.

więcej

Paste your AdWords Remarketing code here