fbpx
721 609 536 | 17 859 44 33 gabinet@royalbeauty.pl
[layerslider id='7']
Odchudzanie Cryo Royal - kompleksowy zabieg wyszczuplająco - modelujący

Odchudzanie Cryo Royal – kompleksowy zabieg wyszczuplająco – modelujący
 

Cryo Royal jest innowacyjnym urządzeniem wykorzystującym unikalne połączenie czterech technologii! Łączy kriolipolizę z kawitacją oraz próżniową bipolarną technologią RF.

Zapewnia wysoką skuteczność w redukcji cellulitu, modelowaniu sylwetki i odmładzaniu skóry.

 

Przebieg zabiegu :
 
Na kompleksowy zabieg wyszczuplająco-modelujący  składają się:
 
1. Kriolipoliza -metoda schładzania-rzeźbienia jest bezinwazyjna, bez igieł i nacięć chirurgicznych. W trakcie zabiegu bezpieczny aplikator przykładany jest do powierzchni skóry w celu dostarczenia jej kontrolowanego chłodzenia, które skierowane jest na komórki tłuszczowe i eliminuje je na konkretnych obszarach ciała. Kiedy są one wystawione na chłodzenie komórka tłuszczowa rozpoczyna proces naturalnego usunięcia.  Komórki tłuszczowe poddane chłodzeniu zanikają. Rezultatem jest tak pożądana redukcja krągłości i tkanki tłuszczowej.
 
2. Kawitacja ultradźwiękowa -szybkie wibracje odtłuszczają komórki poprzez produkcję niezliczonej ilości kieszeni próżniowych w komórkach i poza nimi. W efekcie trójglicerydy rozpuszczają się w glicerol oraz w wolnotłuszczowe kwasy.
 
3. RF- podczas tego zabiegu ciepło dostarczane do wybranej partii ciała podgrzewa komórki tłuszczowe, doprowadzając do ich rozpadu. Następnie, w procesach metabolicznych, tłuszcz wydalany jest z organizmu. Skutecznie działa również w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmładzanie kolagenu. Po zabiegu wyraźnie zmniejszony jest obwód ciała. Widocznie wyrównane zostają również nierówności związane z cellulitem
 
4. Vacuum – ma za zadanie uchwycenie konkretnego fałdu skórnego, poprzez jednoczesne pobudzenie, silne przekrwienie i drenaż. Mocne ruchy cyrkulacyjne doprowadzają do zwiększenia  procesów metabolicznych i odprowadzenie limfy. Zalety zabiegu : -bez bólu, -bez narkozy, -bez rekonwalescencji, -bez ograniczeń wagowych, -nie pozostawia blizn, -nie wpływa na normalne funkcjonowanie i pracę.
 
Czas trwania zabiegu: 90-180 min ( w zależności od części ciała)
Zaleca się wykonać min 5-8 zabiegów – 2 zabiegi w tygodniu.
 
Zabiegi Kriolipolizy i RF stosuje się wymiennie
 
Co to jest KRIOLIPOLIZA ? Kriolipoliza to nieinwazyjne chłodzenie tkanki tłuszczowej w celu wywołania lipolizy-rozbijania komórek tłuszczowych celu zredukowania tłuszczu bez uszkadzania innych tkanek. Naukowe podstawy Kriolipolizy zostały odkryte w 2008 roku przez dermatologów, doktorów medycyny Dietera Mansteina oraz R. Roxa Andersona z the Wellman Center for Photomedicine at Massachusetts General Hospital in Boston, filia Harvard Medical School. Od tamtej pory metoda ta została uznana za jedną z najbardziej skutecznych nieinwazyjnych metod walki z otyłością. Kto może korzystać z zabiegów Cryo Royal?
 
1.Osoby gromadzące tłuszcz. Tłuszcz odkłada się w grubych warstwach. Przekracza 35% masy ciała u kobiet, a 30% masy ciała u mężczyzn.
2.Osoby obrzęknięte mające problem z zatrzymaniem wody w organizmie.
3. Osoby muskularne. Nogi tych osób są bardzo muskularne, a tłuszcz jest równomiernie rozłożony.
4. Osoby o sylwetkach mieszanych posiadające znamiona wszystkich trzech powyższych cech.
 
Co to jest metoda KRIOLIPOLIZY ?
 
W przeciwieństwie do inwazyjnych metod chirurgicznych, metoda Schładzania-Rzeźbienia jest nieinwazyjna, bez igieł i nacięć chirurgicznych. W takcie zabiegu nieinwazyjny aplikator przykładany jest do powierzchni skóry celem dostarczenia kontrolowanego chłodzenia, które skierowane jest na komórki tłuszczowe oraz eliminuje je na konkretnych obszarach ciała. Kiedy są one wystawione na chłodzenie, komórka tłuszczowa rozpoczyna proces naturalnego usunięcia. Komórki/tkanki tłuszczowe z konkretnego obszaru ciała są stopniowo eliminowane za sprawą normalnych procesów metabolicznych organizmu. Rezultatem jest redukcja krągłości,czy ilości tkanki tłuszczowej. Należy podkreslić, że widoczne gołym okiem efekty pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Zabieg ten jest bezbolesny, nie pozostawia blizn ani znaków na skórze.
 
Jak działa nieinwazyjna KRIOLIPOLIZA ?
 
1. Dokładnie kontrolowane chłodzenie jest aplikowane przez skórę do warstwy tłuszczu.
2. Chłodzenie ma miejsce przez określony wcześniej czas celem zniszczenia komórek tłuszczowych.
3. Komórki tłuszczowe rozpoczynają naturalny proces eliminacji, który trwa kilka miesięcy.
4. Naturalna eliminacja komórek tłuszczowych z czasem prowadzi do redukcji warstwy tłuszczu
 
Przeciwwskazania:
– Nadwrażliwość na ciepło,
– Wrzody żołądka, dwunastnicy,
– Poważne choroby żołądka,
– Nadcisnienie,
– Nowotwory,
– Cukrzyca,
– Ciaza,
– Okres laktacji,
– Okres menstruacji,
– Osoby u których była przeprowadzona operacja żoładka (okolic brzucha) przez ostatnie 3 miesiące,
– Zastawki, metalowe rozruszniki, implanty
– Podwyzszona temperatura ciała i stany zapalne organizmu,
-Nieleczona Epilepsja,
– Uszkodzenia skóry w miejscu zabiegowym,
– Choroby o podłożu hormonalnym i zaburzenia metaboliczne wynikające z choroby mogą być przeciwwskazaniem lub mogą w znacznym stopniu wpłynąć na efektywność zabiegu.
Paste your AdWords Remarketing code here