fbpx
721 609 536 | 17 859 44 33 gabinet@royalbeauty.pl

START & REWIND - Welcome to the next generation

 

SYSTEM HYDRODYNAMICZY EFEKT NATYCHMIASTOWEJ REDUKCJI

Zgrabna sylwetka, gładkie ciało oraz jędrna, pozbawiona cellulitu skóra to marzenie każdej kobiety. Dzięki zabiegom START & REWIND  oraz zachodzącej w nich synergii i specyfice działania możemy oddziaływać w radykalny sposób na poszczególne problemy estetyczne skóry, uzyskując trwałe i widoczne rezultaty.

 

START & REWIND jest to najnowszej generacji zabieg na ciało. Z łatwością redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową. Już po pierwszym zabiegu widoczna jest utrata centymetrów w obwodach (kolana, uda, biodra, brzuch oraz talia) nawet do -14 cm. Na polskim rynku jest od 30 marca 2015 roku i już zrewolucjonizował kosmetykę. Zabieg ten od 2 lat podbija świat kosmetyki we Włoszech, USA, Japonii oraz w Chinach.

START & REWIND powstał we Włoszech w 2013 roku w laboratoriach badań i rozwoju w Veronie oraz Mediolanie. To system przeznaczony do zrewolucjonizowania  koncepcji klasycznej kosmetyki. Turbo kosmetyki i technologia hydrodynamiczna zbiegają się  dając życie innowacyjnemu zabiegowi zapewniając wyniki na najwyższym poziomie . Pozwól przemówić wynikom: tkanka jest stonowana , kompaktowa, widocznie zdrowsza, z wyraźnym zmniejszeniem  obwodu w centymetrach.

Metoda aplikacji: WYJĄTKOWA, BEZPIECZNA (nawet przy kruchości naczyń włosowatych) SKUTECZNA, INNOWACYJNA (bez użycia prysznica i pocenia się).

Wiele rozwiązań: Cellulit, Luźna skóra, Retencja, Obrzęk brzucha, Zlokalizowany tłuszcz, Atonia oraz Ciężkie nogi.

START & REWIND można znaleźć tylko w wybranych gabinetach.

 Niektóre składniki aktywne START & REWIND

 Kofeina: stymuluje drenaż oraz wydzielanie tri  glicerydów ze skutkiem lipolitycznym. (Am J Physiol  Lung Cell Mol Physiol. 2012).

 Paullinia cupana: bardziej znany jako Guarana.  Pochodne ksantyny, tak jak kofeina, wspiera drenaż i  usunięcie płynów z efektem drenującym.

 Karnityna: transportuje kwasy tłuszczowe z płynu  wewnątrzkomórkowego do mitochondriów, gdzie są  degradowane i używane do produkcji energii, co  stymuluje większe wykorzystanie tłuszczu oraz dąży do    zwiększenia metabolizmu substratów lipidowych.  Posiada efekt odchudzający (Int. J. Cosm. Sci. 2011).

 Escyna: (mieszanina saponin z nasion kasztanowca  zwyczajnego.) Ma działanie wazoprotekcyjne,  przeciwobrzękowe , przeciwwysiękowe i  przeciwutleniające. Jest użyteczna w przypadku  nagromadzenia toksyn ze względu na efekt drenujący i  detoksykujący jak również jest użyteczna do wspierania  mikrokrążenia.

 Kapsaicyna: miejscowe stosowanie kapsaicyny  ograniczya akumulację tłuszczu w tkance tłuszczowej i  może zmniejszyć stany zapalne zwiększając wrażliwość  na insulinę (Obesity 2012).

 Wąkrotka azjatycka: sprzyja odżywianiu tkanki łącznej,  poprawia krążenie krwi.

Hedera helix: zawiera bluszcz, odpowiedzialny za ochronę naczyń krwionośnych i zmniejszenie przepuszczalności. Przyczynia się również do wchłonięcia obrzęków występujących w początkowym etapie cellulitu.

Kwas Ksymenowy: zwiększa detoksykację komórek i zwiększa zdolność przeciwutleniającą, wzmacnia matrycę pozakomórkową, wzmacnia elastyczność i wytrzymałość skóry. Zmniejsza infiltrację tkanki tłuszczowej w skórze właściwej.

Pieprz długi:Jest w stanie zwiększyć biodostępność i skuteczność substancji aktywnej kiedy będzie podawany jednocześnie. (Int. J. Pharm. Res. Technol. 2011).

Olejek cynamonowy:stosowany na skórę dokonuje działania odciągającego aktywując mikrokrążenie.

Olejek cytrynowy: jest to olejek szczególnie interesujący ze względu na jego zdolność do zwiększania absorpcji kofeiny.

Olejek pomarańczowy: ma silne działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne, aspektem szczególnie interesującym jest fakt że zwiększa czynniki endogenne przeciwutleniaczy. (Respiratory Research 2011).

Olejek rozmarynowy: ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz zmniejsza celulit.

slim female body on an abstract background
Paste your AdWords Remarketing code here