fbpx
721 609 536 | 17 859 44 33 gabinet@royalbeauty.pl

 

EPILACJA LASEROWA SHR EPIL MOTION GANC MED

EPILACJA LASEROWA SHR EPIL MOTION

SHR EPIL MOTION Ganc-Med jest multifunkcyjną platformą, umożliwiającą trwałą i skuteczną terapię niedoskonałości twarzy  oraz ciała, dla kobiet i mężczyzn. Wprowadza technologię o krok w przód, dzięki metodzie Motion i zlikwidowaniu dyskomfortu bólowego w czasie epilacji.  Łączy w sobie innowację SHR (Super Hair Removal) oraz prąd RF (radiofrekwencja). Pozwala to maksymalnie wykorzystać potencjał urządzenia w leczeniu takim jak: 

  1. usuwanie nadmiernego owłosienia
  2. termo lifting (fotoodmładzanie)
  3. terapia trądzików 
  4. zamykanie naczynek (pajączki i rumień) 
  5. redukcja przebarwień

SHR zapewnia nieosiągalną dotychczas kontrolę nad częstotliwością, zapewnia większe bezpieczeństwo i wzrost skuteczności. Jednocześnie fale radiowe wspomagają terapię dzięki podgrzaniu skóry właściwej od wewnątrz w trakcie trwania impulsu. Czas relaksacji termicznej skóry wspomagany jest intensywnie schłodzonym kryształem głowicy zabiegowej. Oznacza to maksymalną skuteczność w trapi celowanej na danym obszarze.

 SHR  EPIL  MOTION  realizuje  epilację  poprzez  stopniowe  zwiększanie  temperatury mieszka włosowego  dzięki  wielokrotnemu  nakładaniu  się  impulsów  o  niskiej energii.  Dawka promieniowania i emisja na pole zabiegowe są precyzyjnie sterowane z uwzględnieniem kalibracji w komputerze, gdzie parametry dobierane są indywidualnie do właściwości skóry i włosów. Pulsacyjne wiązki światła emitowane przez urządzenie oddziałują głównie na melaninę (barwnik) włosa. Mieszek włosowy podgrzewany jest do temperatury, która trwale hamuje jego wzrost i niszczy zdolność do regeneracji. Jest to technologia bardzo bezpieczna dla fotoepilacji ciemnej karnacji czyli fototypu od III do V (w przeciwieństwie do E-light), ponadto SHR umożliwia wykonywanie sesji na pacjentach opalonych. SHR EPIL MOTION  jest dobrą alternatywą dla dotychczasowych technologii zwłaszcza w trudnych przypadkach, takich jak cienkie i jasne włosy, zarówno twarzy i ciała. Jest to technologia skuteczna i bezpieczna podczas przenikania energii, a co najważniejsze całkowicie bezbolesna.

SHR EPIL MOTION

 

SHR EPIL MOTION 8 z Ganc-Med 

Sposób oddziaływania na skórę

SHR-skrora2

 

Epilacja Laserowa SHR  Epil  Motion  jest  skuteczny  bez  względu  na fototyp  skóry,  rodzaj  i  kolor  włosów.  Dzięki  tej technologii  również  opalenizna  nie  stanowi przeciwwskazania.  Możliwe  jest dzianie na każdej partii ciała  zarówno  u  kobiet  jak  i  u  mężczyzn. Dzięki zlikwidowaniu bólu w czasie zabiegu, nawet osoby  wyjątkowo  delikatne  przekonają  się  do trwałego  łatwego  pozbycia  się  uporczywych włosków.

 

Komfort

Odczuwanie bólu związanego z epilacją laserową jest zależne od ilości energii, która jest dostarczana podczas każdego impulsu. Mieszek włosowy niszczony jest w około 50°C, dawka impulsu musi być mocna, co powoduje odczucie bólu w przypadku innych dotychczas stosowanych metod epilacji. Podczas metody Motion, nie następuje jednorazowe silne uderzenie energii, przez co nie ma ryzyka oparzeń, a pacjent nie odczuwa bólu. Jednocześnie głowica cały czas chłodzi naskórek, nie powodując skutków ubocznych, jakimi mogą być poparzenia.

 

Zdrowie

Wykorzystanie w głowicy zabiegowej odpowiednich precyzyjnych podzespołów optycznych oferuje parametry SHR w zakresie niskiej podczerwieni. Dzięki temu melanina zawarta w skórze jest chroniona, a terapia może być przeprowadzana na skórze opalonej. Dzięki temu bezpiecznie zaspokajamy potrzeby pacjentów w okresie letnim,  gdy inne technologie nie mogą być stosowane. Daje to ogromną przewagę i poszerza możliwości gabinetu.

Uniwersalność

SHR  Epil  Motion  jest  skuteczny  bez  względu  na fototyp  skóry,  rodzaj  i  kolor  włosów.  Dzięki  tej technologii  również  opalenizna  nie  stanowi przeciwwskazania.  Możliwe  jest dzianie na każdej partii ciała  zarówno  u  kobiet  jak  i  u  mężczyzn. Dzięki zlikwidowaniu bólu w czasie zabiegu, nawet osoby  wyjątkowo  delikatne  przekonają  się  do trwałego  łatwego  pozbycia  się  uporczywych włosków.

Paste your AdWords Remarketing code here