721 609 536 | 17 859 44 33 gabinet@royalbeauty.pl

Promocje ważne do 28.02.2017r

Metaterapia Dermatude
249zł 299

Metaterapia polega na kontrolowanych nakłuciach skóry przy pomocy specjalnie opatentowanej głowicy z 18 igłami. Dzięki zaawanswoanej technologii w skórze tworzymi do 2000 otworów na sekunde, których głębokość nie przekracza 0.5mm. Te niewodoczne dla oka mikrootwory tworzą sieć punków samonaprawczych skóry, zmuszając ją do naturalnego procesu odnowy i regeneracji.

Depilacja Laserowa SHR - Pachy+Bikini
249zł 328

SHR EPIL MOTION jest multifunkcyjną platformą, umożliwiającą trwałą i skuteczną terapię niedoskonałości twarzy  oraz ciała, dla kobiet i mężczyzn. Wprowadza technologię o krok w przód, dzięki metodzie Motion i zlikwidowaniu dyskomfortu bólowego w czasie epilacji.  Łączy w sobie innowację SHR (Super Hair Removal) oraz prąd RF (radiofrekwencja).

Karboksyterapia 4=5 Kupując 4 zabiegi 5ty otrzymujesz GRATIS!
4=5

Karboksyterapia, czyli infuzja medycznego dwutlenku węgla CO2.

Dwutlenek węgla zaczęto wykorzystywać  do walki z:

cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, rozstępami/bliznami, cieniami pod oczami, łuszczycą, wypadaniem włosów, wiotkością i starzeniem skóry

Zabiegi karboksyterapii są również wykorzystywane jako rozwiązanie na pozbycie się zmarszczek. Dwutlenek węgla podany w odpowiednich dawkach w skórę twarzy pomaga opóźnić proces starzenia się skóry twarzy i poprawić jej kondycję.

Oxybrazja + Infuzja Tlenowa
179zł 328

Oxybrazja to najnowocześniejsza metoda odmładzania i rewitalizacji skóry. polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej.

Infuzja Tlenowa to najprzyjemniejsza i najbardziej efektywna metoda wtłaczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą tlenu.

 

Karboksyterapia + Vacuum Cryo Royal- pakiet 5+5 zabiegów
999zł

Karboksyterapia, czyli infuzja medycznego dwutlenku węgla CO2, to zabieg ostatnimi czasy bardzo popularny i ceniony.Zaletą karboksyterapii jest naturalność, czyli wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w ludzkich organizmach.Dwutlenek węgla naturalnie występuje w naszym organizmie głównie, jako efekt metabolizmu komórkowego.

Vacuum Cryo Royal,  uchwycenie konkretnego fałdu skórnego, poprzez jednoczesne pobudzenie, silne przekrwienie i drenaż. Mocne ruchy cyrkulacyjne doprowadzają do zwiększenia  procesów metabolicznych i odprowadzenie limfy.