721 609 536 | 17 859 44 33 gabinet@royalbeauty.pl

Promocje ważne do 30.12.2017r

Oferta dla Mężczyzn - Depilacja Laserowa - Klatka piersiowa + Brzuch
199zł 318

SHR EPIL MOTION jest multifunkcyjną platformą, umożliwiającą trwałą i skuteczną terapię niedoskonałości twarzy  oraz ciała, dla kobiet i mężczyzn. Wprowadza technologię o krok w przód, dzięki metodzie Motion i zlikwidowaniu dyskomfortu bólowego w czasie epilacji.  Łączy w sobie innowację SHR (Super Hair Removal) oraz prąd RF (radiofrekwencja).

Depilacja Laserowa SHR - Nogi + Pachy Gratis
399zł 527

Metoda SHR służąca do laserowego usuwania owłosienia polega na trwałym zniszczeniu cebulek włosa oraz ich naczyń krwionośnych za pomocą intensywnych impulsów termicznych wydobywających się z głowicy zabiegowej sterowanej przez Kosmetologa podczas zabiegu. Innowacyjność metody SHR polega na wyeliminowaniu dyskomfortu bólowego i ryzyka poparzeń- przed zabiegiem nie ma potrzeby stosowania maści znieczulających. Chcąc skorzystać z zabiegu należy na wybranej partii ciała zachować minimalny odrost włosa o długości od 1 do maksymalnie 3 milimetrów. Zabiegi należy wykonywać powtarzając je wg indywidualnego doboru i zaleceń Kosmetologa.

WAŻNE! Urządzenie na którym pracujemy jest pod stałą opieką techniczną wieloletniego serwisu zaawansowanych urządzeń kosmetologicznych, gwarantujemy zatem najwyższą skuteczność terapii dzięki regularnie wymienianej lampie w głowicy zabiegowej.

HIT CZERWCA - CRYO ROYAL - 5 zabiegów na brzuch
799 zł
Kompleksowy zabieg wyszczuplająco – modelujący 

Cryo Royal jest innowacyjnym urządzeniem wykorzystującym unikalne połączenie czterech technologii! Łączy kriolipolizę z kawitacją oraz próżniową bipolarną technologią RF.

Zapewnia wysoką skuteczność w redukcji cellulitu, modelowaniu sylwetki i odmładzaniu skóry.

Oxybrazja + Infuzja Tlenowa na twarz
159zł 299

Oxybrazja to najnowocześniejsza metoda odmładzania i rewitalizacji skóry. polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej.

Infuzja Tlenowa to najprzyjemniejsza i najbardziej efektywna metoda wtłaczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą tlenu.

 

Karboksyterapia + Vacuum Cryo Royal- pakiet 5+5 zabiegów
999zł

Karboksyterapia, czyli infuzja medycznego dwutlenku węgla CO2, to zabieg ostatnimi czasy bardzo popularny i ceniony.Zaletą karboksyterapii jest naturalność, czyli wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w ludzkich organizmach.Dwutlenek węgla naturalnie występuje w naszym organizmie głównie, jako efekt metabolizmu komórkowego.

Vacuum Cryo Royal,  uchwycenie konkretnego fałdu skórnego, poprzez jednoczesne pobudzenie, silne przekrwienie i drenaż. Mocne ruchy cyrkulacyjne doprowadzają do zwiększenia  procesów metabolicznych i odprowadzenie limfy.